High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iPhone 4 z wysuwaną klawiaturą QWERTY

Gadżety

rss

iPhone 4 z wysuwaną klawiaturą QWERTY

2010.11.20//  J. Kruczek
Gadżety do telefonów Apple często nie mają bardzo praktycznego zastosowania, ale zdarzają się teki, które solidnie zwiększają funkcjonalność telefonu. Najnowszy gadżet do iPhone'a 4 to specjalne etui z wbudowaną klawiatura QWERTY.
Zobacz także: Griffin AirCurve - pasywny głośnik wzorowany na ludzkim uchu »Etui Keyboard buddy to elegancki pokrowiec posiadający wbudowaną wysuwaną klawiaturę. Dzięki temu iPhone zmienia się w funkcjonalnego slidera. Co ważna do obsługi klawiatury jest wykorzystywana bezprzewodowa łączność Bluetooth, co nie wymaga stosowania żadnych kabli.
Keyboard buddy Keyboard buddy
Keyboard buddy Keyboard buddy
Keyboard buddy iPhone 4


Zobacz także: iPhone z dodatkowym obiektywem DSLR. Ciekawy gadżet od Vid-Atlantic i OWLE »Pokrowiec posiada własny wbudowany akumulator. Etui wykonano z czarnego tworzywa sztucznego, a wysuwana klawiatura przypomina stylistyką telefon Apple, dzięki czemu całość wygląda solidnie. Nowy gadżet łączy w sobie funkcje iPhone'a z możliwościami popularnych sliderów. Keyboard buddy można już znaleźć w sklepach internetowych za kwotę około 70 dolarów. To dużo, jak za klawiaturę, ale posiadacze iPhone'ów dadzą każde pieniądze, aby ich telefon był wyjątkowy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iPhone 4 z wysuwaną klawiaturą QWERTY

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   iPhone 4 z wysuwaną klawiaturą QWERTY