High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3

Audio-Video

rss

iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3

2012.04.08//  J. Kruczek
iRiver jest znany przede wszystkim z produkcji przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Producent ten zajmuje się też innymi urządzeniami, jak prezentowany dziś soundbar ISB-100. Belka dźwiękowa będzie dostępna z zewnętrznym subwooferem.
Zobacz także: Paradigm MILLENIA LP - eleganckie głośniki naścienne dla estetów »Zestaw iRivera zadebiutuje na rynku w najbliższych tygodniach i będzie kosztować 999 złotych. Klienci otrzymają zestaw 2.1 składający się z belki oraz subwoofera. ten drugi został wykonany w technologii bezprzewodowej RF, dzięki czemu kable nie będą ograniczały użytkownika w aranżacji systemu. Cały zestaw jest sterowany pilotem zdalnego sterowania, którym miedzy innymi wyregulujemy głośność i wybierzemy tryb pracy.
iRiver SB-100 iRiver SB-100
iRiver SB-100 iRiver SB-100
iRiver SB-100 iRiver SB-100


Zobacz także: Altec Lansing inMotion Air - bezprzewodowa kolumna dla odtwarzaczy mobilnych »Producent przygotował kilka trybów pracy, które dostosujemy do odtwarzanego aktualnie rodzaju dźwięku. Oczywiście iRiver SB-100 jest przede wszystkim dedykowany do współpracy z telewizorami. Nie bez przyczyny premiera ma nastąpić przed rozpoczęciem się Euro 2012. Zestaw ma cieszyć użytkowników dobrym dźwiękiem płynącym z TV. Oczywiście urządzenie współpracuje też z innymi źródłami dźwięku. Także design powinien przypaść do gustu większości osób.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   iRiver SB-100 - nowoczesny soundbar od producenta odtwarzaczy MP3