High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Lumos - nowy czytnik e-booków za nieduże pieniądze

Gadżety

rss

inkBOOK Lumos - nowy czytnik e-booków za nieduże pieniądze

2018.07.26//  J. Kruczek
inkBOOK Lumos jest propozycją za nieduże pieniądze, ale oferującą naprawdę niezłą specyfikację. Nowy czytnik e-booków powinien znaleźć szeroką grupę odbiorców.
Zobacz także: PocketBook Touch HD 2 - ciekawy czytnik z inteligentnym podświetleniem »Arta Tech uzupełniła swoją ofertę o czytnik inkBOOK Lumos. Urządzenie oferuje 6-calowy ekran E Ink Carta, który pracuje w rozdzielczości 800x600 pikseli. Użytkownicy docenią z pewnością obecność podświetlenia ekranu z możliwością regulacji natężenia oraz barwy. Za wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor Cortex A9 wspomagany przez 512 MB RAMu.
inkBOOK Lumos
inkBOOK Lumos inkBOOK Lumos
inkBOOK Lumos

W niewielkim urządzeniu o wadze 165 gramów umieszczono baterię pozwalającą na pracę przez około 3 tygodnie. Do nawigacji służą fizyczne przyciski. Producent nie zapomniał o module WiFi do łączności z innymi urządzeniami oraz z internetem. Czytnik jest kompatybilny z aplikacjami systemu Android.
Zobacz także: Amazon Kindle Oasis - nowa wersja czytnika e-booków »inkBOOK Lumos korzysta z 4 GB pamięci wewnętrznej oraz czytnika kart microSD. Urządzenie obsłuży wszystkie najpopularniejsze formaty plików tekstowych. inkBOOK Lumos trafił do sklepów w cenie 399 złotych.

inkBOOK Lumos
inkBOOK Lumos
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Samsung Harman Kardon HW-Q90R - soundbar w oficjalnym klipieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
inkBOOK Lumos - nowy czytnik e-booków za nieduże pieniądze

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Często grasz  godzinami, a kiedy skończysz, czujesz, że twoje plecy i szyja cię bolą...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   inkBOOK Lumos - nowy czytnik e-booków za nieduże pieniądze