High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Altec Lansing VS4621 - nowe głośniki wchodzą na rynek

Komputery i konsole

rss

Altec Lansing VS4621 - nowe głośniki wchodzą na rynek

2010.03.21//  J. Kruczek
Altec Lansing wprowadza na rynek nowy zestaw głośnikowy w systemie audio 2.1. Altec Lansing jest znany z produkcji głośników komputerowych wysokiej jakości i o ciekawym wzornictwie. Firma regularnie wprowadza na rynek nowe urządzenia, o co raz lepszych parametrach.
Zobacz także: Altec Lansing Boombox MIX iMT800 - nowy system grający ze stacją dla iPoda »Zestaw głośnikowy Altec Lansing VS4621 jest bezpośrednim następcom modeli VS4121. Nowy zestaw jest dedykowany dla komputerów i laptopów, ale daje też możliwość współpracy z odtwarzaczami CD, DVD i MP3. Nowy zestaw został tak opracowany, aby jak najlepiej dostrajać się do emitowanej przez podłączone urządzenie muzyki i dźwięków. Zestaw zawiera mocny głośnik nisko tonowy, a w każdej kolumnie znajdują się trzy głośniki: trzycalowy, stożkowy, średnio tonowy i dwa jednocalowe wysoko tonowe.
Altec Lansing VS4621 Altec Lansing VS4621
Altec Lansing VS4621 Altec Lansing VS4621
Altec Lansing VS4621 Altec Lansing VS4621


Zobacz także: Altec Lansing MHP136 - słuchawki w luksusowej oprawie »W Altec Lansing VS4621 znalazły się unikalne, średnio tonowe skierowane do dołu satelity, które odbijają fale dźwiękowe wprost na biurko, skąd się rozchodzą na całe pomieszczenie. Jak na niewielki gabaryt głośników, zapewniają one rewelacyjne brzmienie w całym spektrum. Za odpowiednie basowe brzmienie odpowiada sześciocalowy subwoofer. Zestaw głośnikowy powinien w niedługim czasie znaleźć się na sklepowych półkach.

Altec Lansing VS4621 Altec Lansing VS4621
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Altec Lansing VS4621 - nowe głośniki wchodzą na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Altec Lansing VS4621 - nowe głośniki wchodzą na rynek