High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego

Audio-Video

rss

Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego

2014.05.08//  J. Kruczek
Arcam wprowadził na rynek procesor kina domowego AV950. High-endowy sprzęt powstał z myślą o konstruowaniu kina domowego najwyższej klasy. Cena wynosząca 29 900 złotych jasno pokazuje z jakim sprzętem mamy do czynienia.
Zobacz także: Advance Acoustic X-cd3 - odtwarzacz CD do budowy zaawansowanego zestawu audio »Co ciekawe projektanci zadbali, aby zarówno sekcja audio, jak i video mogła sprostać obecnie istniejącym sprzętom oraz tym mogącym dopiero powstać. Arcam AV950 potrafi nie tylko obsługiwać materiały 4K Ultra HD i 3D ale także skalować Full HD do najwyższych rozdzielczości.
Arcam AV950
Arcam AV950 Arcam AV950
Arcam AV950

Miłośnicy radia mogą liczyć na korzystanie z tunera FM oraz cyfrowego DAB i DAB+. Zadbano o połączenie internetowe oraz port USB do współpracy z zewnętrznymi nośnikami danych. Arcam AV950 jest odtwarzaczem i bez problemu poradzi sobie z najpopularniejszymi formatami.
Zobacz także: Musical Fidelity V90-BLU - zaawansowany odbiornik Bluetooth do zestawów Hi-Fi »Arcam AV950 może być sterowany zarówno przez pilota, jak i przez Ethernet. Pojawiła się także możliwość obsługi bezprzewodowej dźwięku za pośrednictwem Bluetooth. W tyle znajdziemy całe multum portów pozwalających na współpracę z praktycznie każdym urządzeniem. Arcam AV950 jest sprzętem godnym uwagi i wielu melomanów z przyjemnością po niego sięgnie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Arcam AV950 - zaawansowany procesor kina domowego