High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia

Audio-Video

rss

Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia

2010.08.15//  J. Kruczek
Firma Marantz wypuściła na rynek nowy amplituner łączący w sobie możliwość uzyskania dźwięku w wysokiej jakości oraz elegancki design, który idealnie wpisze się w wystrój nowoczesnych wnętrz. Dużą zaletą amplitunera NR1601 ma być prosta obsługa, a przy tym bardzo bogate wyposażenie.
Zobacz także: Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi »Nowe urządzenie stylistyka idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy płaskich telewizorów, a w połączeniu z odtwarzaczami DVD lub Blu-ray Marantza tworzy elegancki zestaw kina domowego. Wygląd to jednak nie wszystko. Najważniejszy jest wielokanałowy dźwięk przestrzenny, który urządzenie bezproblemowo uzyskuje od zewnętrznych źródeł dźwięku.
Marantz NR1601 Marantz NR1601
Marantz NR1601 Marantz NR1601
Marantz NR1601 Marantz NR1601

Amplituner wyposażono w system Audyssey MultEQ, który umożliwia na dostosowanie dźwięku do obszaru, w którym ma być emitowany. Dźwięk jest dostosowywany na podstawie pomiarów w kilku wyznaczonych punktach pokoju, w którym się znajduje. Amplituner wykorzystuje też system Pure Direct, która dba o jak najkrótszą i najlepsza drogę dźwięku po instalacji. Producent zadbał o obsługę wszystkich najnowszych koderów dźwięku, w tym DTS-HD, Dolby True HD oraz najnowszy Dolby Pro Logic IIz.
Zobacz także: Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe »Urządzenie posiada 4 wejścia i jedno wyjście HDMI 1.4a oraz obsługuje obraz 3D. Wszystkie analogowe sygnały są automatycznie konwertowane do jakości HDMI. Nie mogło też zabraknąć wejść USB, które współpracują z odtwarzaczami MP3, w tym oczywiście z produktami firmy Apple. Co ciekawe instrukcje podczas podłączania urządzeń wyświetlają się na ekranie amplitunera, co pozwala na łatwe złożenie kina domowego bez konieczności czytania instrukcji. Marantz NR1601 trafił już do sprzedaży w naszym kraju w cienie sugerowanej 2499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia