High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Astell&Kern AK500N - audiofilski odtwarzacz za 50 tysięcy złotych

Audio-Video

rss

Astell&Kern AK500N - audiofilski odtwarzacz za 50 tysięcy złotych

2015.02.04//  J. Kruczek
Astell&Kern AK500N jest dość niezwykłym odtwarzaczem zamkniętym w oryginalnej obudowie. Producent zapewnia, że wykorzystał najbardziej zaawansowane podzespoły w celu uzyskania doskonałego dźwięku w jakości, którą docenią audiofile.
Zobacz także: TEAC CD-P800NT - zaawansowany odtwarzacz CD debiutuje na rynku »Odtwarzacz wyróżnia się nie tylko efektownym wzornictwem, ale też ceną. Zainteresowane osoby muszą wyłożyć 50 tysięcy złotych. Producent wykorzystał przetwornik cyfrowo-analogowy Cirrus Logic CS4398. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi udało się wyeliminować większość zewnętrznych zakłóceń. Do tego odtwarzacz popracuje bez dostępu do sieci elektrycznej przez około 7 godzin.
Astell&Kern AK500N
Astell&Kern AK500N Astell&Kern AK500N
Astell&Kern AK500N

Astell&Kern AK500N pozwala na zgrywanie utworów z płyt CD Audio na formaty WAV i FLAC. Oczywiście w kwestii formatów cyfrowych urządzenie odtworzy praktycznie każdy używany dziś plik z bezstratnymi na czele. Materiały można odtwarzać z nośników zewnętrznych oraz z wewnętrznego dysku SSD o pojemności 1 TB.
Zobacz także: Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu »Nowy sprzęt pozwala na podpięcie praktycznie każdego zestawu głośników, a także innych urządzeń przetwarzających dźwięk. Producent pomyślał o wszystkich potrzebnych portach. Co więcej Astell&Kern AK500N może pełnić rolę odtwarzacza sieciowego dzięki wbudowanemu WiFi oraz gniazdu Ethernet. Sterowanie umożliwia wbudowany 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Astell&Kern AK500N jest już dostępny na naszym rynku.
Astell&Kern AK500N
Astell&Kern AK500N Astell&Kern AK500N
Astell&Kern AK500N

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Astell&Kern AK500N - audiofilski odtwarzacz za 50 tysięcy złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Astell&Kern AK500N - audiofilski odtwarzacz za 50 tysięcy złotych