High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   AuthenTec Fade, czyli iPhone 5S ma problem z czytnikiem linii papilarnych

Telefony

rss

AuthenTec Fade, czyli iPhone 5S ma problem z czytnikiem linii papilarnych

2014.03.03//  J. Kruczek
Dawno nie słyszeliśmy o problemach ze smartfonami Apple, ale iPhone'y nie kończą z tradycją i serwują nową dość irytującą awarię. Posiadacze modelu iPhone 5S mogą napotkać na problemy związane z czytnikiem linii papilarnych.
Zobacz także: Wolno czytasz? Spritz Ci pomoże »Element chwalony w recenzjach i podobający się użytkownikom z czasem się pogarsza. Do Apple dociera coraz więcej zgłoszeń odnośnie czytnika, który w miarę użytkowania traci jakość odczytu. W efekcie ma problemy z rozpoznaniem odcisku palca. Jak można się domyślić dość poważnie utrudnia to korzystanie ze smartfona.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5


Zobacz także: CEO Archosa utopił smartfona Quechua 5 na wizji »Użytkownicy iPhone'a 5S mogą próbować kilkukrotnie przykładać palec bądź oszukać odczyty konfigurując kilka odcisków. Problem jest na tyle poważny, że okrzyknięto go już mianem AuthenTec Fade. Wygląda jednak na to, że sprawa zostanie pomyślnie rozwiązana choć nie wiemy kiedy. Apple poinformowało, że jest świadome usterki i zna jej przyczynę. Ma ona zostać naprawiona odpowiednią aktualizacją. Niestety nie wiemy kiedy poprawka zostanie wydana. Oby nastąpiło to szybko, wszak w dzisiejszych czasach awaria smartfona może doprowadzić użytkownika do psychozy.
iPhone 5
iPhone 5 iPhone 5
iPhone 5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
AuthenTec Fade, czyli iPhone 5S ma problem z czytnikiem linii papilarnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   AuthenTec Fade, czyli iPhone 5S ma problem z czytnikiem linii papilarnych