High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   BlueDrone - auto RC sterowane smartfonem

Gadżety

rss

BlueDrone - auto RC sterowane smartfonem

2011.07.26//  J. Kruczek
BlueDrone to nowy projekt zabawki, która spodoba się wszystkim dużym chłopcom. Projekt zakłada sparowanie smartfonów z zabawką RC, w wyniku, czego otrzymujemy rewelacyjne autko na zdalne sterowanie.
Projekt BlueDrone zakłada wykorzystanie urządzeń z systemem Android w roli pilotów zdalnego sterowania dla samochodu RC. Twórcy gadżetu przygotowali specjalny samochód w postaci Małego Nissana GT-R, który posiada wszystkie funkcje zwykłego auta RC. Urządzenie jest napędzane trzema bateriami AA, które starczają na około 3 godziny zabawy.
BlueDrone BlueDrone
BlueDrone BlueDrone
BlueDrone BlueDrone


Zobacz także: Husqvarna DXR 310 - robot demolka, spełniający dziecięce marzenia »Różnice między zwykłą zabawką, a BlueDrone polega na sterowaniu. Zamiast zakupu samochodu z pilotem wykorzystamy do połączenia specjalną aplikację dla systemu Google Android. Po zainstalowaniu aplikacji smartfon bądź tablet wyposażony w system Google w wersji 2.1 lub nowszej zmieni się w kontroler. Za pomocą ruszania smartfonem będziemy sterowali autem. Zasięg odbiornika zamieszczonego w autku wynosi 10 metrów. Użytkownicy mają możliwość sterowania za pomocą przycisków na ekranie bądź z wykorzystaniem akcelerometru. Niestety nie jest znana data rynkowej premiery BlueDrone.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BlueDrone - auto RC sterowane smartfonem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   BlueDrone - auto RC sterowane smartfonem