High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów

Gadżety

rss

Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów

2012.06.25//  J. Kruczek
Tablety i smartfony pozwalają miedzy innymi na czerpanie rozrywki z gier. Niestety dla wielu osób gra za pośrednictwem dotykowego ekranu nie jest zbyt wygodna, a dodatkowe kontrolery nie zawsze są praktyczne w transporcie.
Rozwiązaniem może być Ringbow, prototypowy kontroler w postaci pierścienia. Obecnie gadżet jest w fazie testów, a twórcy zbierają fundusze na wprowadzenie urządzenia na rynek. Oczywiście pierścień ma swoje plusy i minusy, ale prezentuje się dość ciekawie i ma szansę na zdobycie popularności wśród użytkowników mobilnych urządzeń.
Ringbow Ringbow
Ringbow Ringbow
Ringbow Ringbow


Zobacz także: Leap Motion - precyzyjny kontroler ruchu za 70 dolarów »Ringbow otrzymał wygodną formę pierścienia, co pozwala na wygodne noszenie oraz użytkowanie. W niewielkim urządzeniu znalazła się bateria pozwalająca na około 5 godzin zabawy oraz manipulator w postaci niewielkiego grzybka. Gadżet obsługujemy kciukiem, a pierścień nie jest zamknięty, co pozwala na dostosowanie go do każdej grubości palca. Aktualnie twórcy gromadzą pieniądze za pośrednictwem Kickstartera. Ringbow będzie współpracował z systemami Android oraz iOS i wydaje się być całkiem praktycznym urządzeniem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów