High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master CK530 - mechaniczna klawiatura w minimalistycznym wydaniu

Komputery i konsole

rss

Cooler Master CK530 - mechaniczna klawiatura w minimalistycznym wydaniu

2019.04.10//  J. Kruczek
Cooler Master poszerza ofertę o klawiaturę CK530. Nowy model może się pochwalić bardzo minimalistyczną formą i mały wymiarami. A przy tym oferuje wszystko czego można oczekiwać od klawiatury mechanicznej dla graczy.
Przede wszystkim projektanci zrezygnowali z panelu numerycznego, co pozwoliło zaoszczędzić sporo miejsca. Sprzęt cechuje się solidną konstrukcją ze szczotkowanego aluminium oraz nieścieralnymi znakami na klawiszach.
Cooler Master CK530
Cooler Master CK530 Cooler Master CK530
Cooler Master CK530

Użytkownik będzie mógł zapisywać makra w locie bez uruchamiania dodatkowego oprogramowania. Poszczególne klawisze otrzymały też przypisane dodatkowe funkcje do sterowania multimediami czy podświetleniem. To ostatnie jest realizowane przez diody LED RGB. Cooler Master CK530 to klawiatura mechaniczna korzystająca z przełączników Gateron. Te cechują się krótkim czasem reakcji oraz sporą trwałością szacowaną na przeszło 50 milionów kliknięć. Użytkownicy mogą wybrać klawiaturę z przełącznikami w wersji czerwonej, niebieskiej bądź brązowej.
Zobacz także: Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę »Cooler Master CK530 jest ciekawą propozycją dla osób szukających sprawnego mechanika zajmującego minimalną przestrzeń na biurku. Klawiatura trafiła do sprzedaży w cenie około 350 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cooler Master CK530 - mechaniczna klawiatura w minimalistycznym wydaniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Cooler Master CK530 - mechaniczna klawiatura w minimalistycznym wydaniu