High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   DGM BA-05 - mały głośniczek gotowy do pracy w terenie

Audio-Video

rss

DGM BA-05 - mały głośniczek gotowy do pracy w terenie

2017.11.06//  J. Kruczek
DGM zaprezentowało mały mobilny głośnik BA-05. Model ten może się pochwalić odpornością na wodę i wstrząsy. Dzięki temu głośniczek ma być dobrym towarzyszem podróży oraz wypraw w teren.
Zobacz także: Creative Muvo 1c - debiut małych głośniczków bezprzewodowych »Głośniczek waży zaledwie 205 g i cechuje się wymiarami 100x90x40 mm. To sprawia, że można go wygodnie nosić tym bardziej, że producent zadbał o haczyk, przyssawkę oraz mocowanie do roweru. DGM BA-05 może nam towarzyszyć dzięki temu w różnych sytuacjach.
DGM BA-05
DGM BA-05 DGM BA-05
DGM BA-05


Zobacz także: Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek »DGM BA-05 łączy się ze źródłami dźwięku za pomocą łączności Bluetooth. Odtwarzać można także pliki z karty SD. Zadbano również o wejście AUX pozwalające odtwarzać muzykę przewodowo. Całość dopełnia wbudowane radio. Wbudowana bateria ma wystarczyć na kilka godzin, choć producent nie zdradził ile dokładnie. DGM BA-05 jest ciekawą propozycją kosztująca niespełna 70 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DGM BA-05 - mały głośniczek gotowy do pracy w terenie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   DGM BA-05 - mały głośniczek gotowy do pracy w terenie