High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Muvo 1c - debiut małych głośniczków bezprzewodowych

Audio-Video

rss

Creative Muvo 1c - debiut małych głośniczków bezprzewodowych

2017.07.17//  J. Kruczek
Creative wprowadza na rynek małe głośniczki Muvo 1c. Bezprzewodowe modele mogą się pochwalić wodoszczelną obudową dzięki czemu ulubioną muzyką możemy się cieszyć praktycznie wszędzie.

Szczelne obudowy chronią nie tylko przed wodą, ale także przed wszelkiej maści kurzem i pyłem. Tak więc praca na plaży nie będzie najmniejszym problemem. Głośniki można parować ze sobą, dzięki czemu możemy w dwóch głośnikach odtwarzać ten sam utwór w trybie podwójnym mono bądź w zestawie stereo.
Creative Muvo 1c
Creative Muvo 1c Creative Muvo 1c
Creative Muvo 1c


Zobacz także: Hykker Funky BT - tani głośnik wkracza na polski rynek »Creative Muvo 1c jak przystało na model z łącznością Bluetooth może też pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Jeden przycisk pozwala przełączać tryby pracy głośnika. Creative Muvo 1c cechuje się wymiarami 93x38x67 mm i wagą zaledwie 158 gramów. Zastosowana bateria daje możliwość pracy przez około 6 godzin. Nowy model zadebiutował na naszym rynku w cenie 119 złotych.

Creative Muvo 1c
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Muvo 1c - debiut małych głośniczków bezprzewodowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Muvo 1c - debiut małych głośniczków bezprzewodowych