High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DJI Mavic 3 Classic - niższa cena a wciąż duże możliwości

Gadżety

rss

DJI Mavic 3 Classic - niższa cena a wciąż duże możliwości

2022.11.02//  B. Grycan
DJI Mavic 3 Classic to tańsza wersja wysoko ocenianego modelu DJI Mavic 3. Kosztem nieco skromniejszych możliwości mamy cenę niższą aż o 500 euro. To naprawdę sporo i wygląda na okazję.

Wersja Classic kosztuje 1529 euro. Droższe są wersje wyposażone w kontroler - 1629 i 1779 euro. No dobrze ale z czego musimy zrezygnować godząc się na niższą cenę? Przede wszystkim mamy na pokładzie tylko jedną kamerę. Wersję Mavic 3 i Mavic 3 Cine mialy dwie kamery z czego jedna z nich wyposażona była w teleobiektyw.
Co najważniejsze, kamera która jest na pokładzie wersji Classic to dokładnie taki sam model jak w droższych wersjach. Mamy zatem do czynienia z doskonałym sprzętem wyposażonym w sensor 4/3 o rozdzielczości 20MPix i obiektywem marki Hasselblad 24 mm z regulowaną przysłoną w zakresie f2.8 -f/11. Gdy dodamy do tego możliwość zapisu plików w nieskompensowanym formacie RAW oraz bardzo dobre parametry video - mamy do czynienia z optyką na poziomie całkiem dobrych aparatów dla fotografów. A wszystko to w dronie za 1600 euro.

Oczywiście to wciąż sporo pieniędzy jednak w porównaniu do dotychczasowych modeli Mavic 3 to naprawdę całkiem niezła propozycja. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
DJI Mavic 3 Classic - niższa cena a wciąż duże możliwości

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   DJI Mavic 3 Classic - niższa cena a wciąż duże możliwości