High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka

Gadżety

rss

Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka

2012.07.11//  J. Kruczek
Garmin Fenix jest bardzo interesującym zegarkiem, w którym odczytywanie czasu zeszło na drugi plan. Przede wszystkim nowe urządzenie ma być gadżetem dla podróżników i zastąpi kilka przydatnych elementów wyposażenia.
Pozornie zwykły zegarek łączy w sobie wysokościomierz, barometr, kompas oraz moduł GPS. W ten sposób otrzymujemy bardzo praktycznego pomocnika podczas pieszej podróży. Garmin Fenix pozwala nie tylko na określenie pozycji, ale też poprowadzi podróżnika przez zaprogramowane wcześniej punkty nawigacyjne.
Garmin Fenix Garmin Fenix
Garmin Fenix Garmin Fenix
Garmin Fenix Garmin Fenix


Zobacz także: Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech »Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja TrackBack, która pozwala na powrót do punktu startowego. Przyda się ona podczas nagłej zamieci, czy mgły. Oczywiście całość została zamknięta w obudowie odpornej na niekorzystne warunki, a wyglądem przypomina zwykły sportowy zegarek. Niestety Garmin Fenix nie będzie tani i został wyceniony na 400 dolarów. Premiera zegarka nastąpi w sierpniu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka