High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google oficjalnie zakończyło sprzedaż telefonu Nexus One

Telefony

rss

Google oficjalnie zakończyło sprzedaż telefonu Nexus One

2010.07.23//  J. Kruczek
Google zapowiadało już jakiś czas temu zakończenie sprzedaży telefonu Nexus One. Telefon miał zakończyć karierę w elektronicznej sprzedaży i trafić do tradycyjnych źródeł. Jak się okazuje Google oficjalnie zakończyło sprzedaż swojego smartfona.
W elektronicznym sklepie Google pojawiła się informacja o zakończeniu sprzedaży telefonu i braku możliwości zamawiania nowych egzemplarzy. Zgodnie z oświadczeniem Google, telefon Nexus One ostatecznie żegna się z rynkiem i nie zostanie ponownie wdrożony do sprzedaży, a producent nie ma zamiaru pracować nad następcą telefonu.
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One


Zobacz także: Telefony Microsoft Kin okazały się porażką! Microsoft zakończył sprzedaż po dwóch miesiącach na rynku »Nexus One był poligonem testowym dla systemu Google Android i za główne zadanie miał pokazanie producentom możliwości systemu. Cały proces mimo nie najlepszej sprzedaży odniósł sukces i niemal każdy producent telefonów ma w swojej ofercie modele z systemem Android. Nexus One jest jeszcze dostępny w ofercie kilku dostawców telefonii komórkowej, ale oferta na smartfon Google będzie dostępna do wyczerpania zapasów. Fani systemu Android mogą być nieco zawiedzeni, ponieważ Nexus One to nadal jedyny telefon korzystający z systemu w wersji 2.2.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Google oficjalnie zakończyło sprzedaż telefonu Nexus One

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google oficjalnie zakończyło sprzedaż telefonu Nexus One