High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hama Soundcup-L - polski debiut ciekawego głośnika

Audio-Video

rss

Hama Soundcup-L - polski debiut ciekawego głośnika

2017.12.28//  J. Kruczek
Hama Soundcup–L to nowy ciekawy głośnik bezprzewodowy w formie walca. To pozwala na rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach. Obudowa może się pochwalić wodoszczelnością popartą certyfikatem IPX4.
Głośnik może nas cieszyć muzyką zarówno w domu, jak i podczas wypadów w plener. Producent zadbał o dwa tryby pracy dostosowane właśnie do odtwarzania muzyki w plenerze bądź w czterech ścianach. Dzięki wadze około 500 gramów i wymiarom 7,8x7,5x19,1 cm głośnik możemy łatwo i wygodnie transportować.
Hama Soundcup–L
Hama Soundcup–L Hama Soundcup–L
Hama Soundcup–L


Zobacz także: Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku »Hama Soundcup–L pozwala na pracę na jednym ładowaniu przez około 16 godzin w trybie AUX i 12 godzin w trybie Bluetooth. Akumulator o pojemności 4000 mAh ładuje się przez około 4 godziny. Maksymalna moc głośnika wynosi 24 W. Oczywiście istnieje możliwość wykorzystania głośnika w formie zestawu głośnomówiącego dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Hama Soundcup–L zadebiutował w Polsce za sugerowaną cenę 279 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hama Soundcup-L - polski debiut ciekawego głośnika

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hama Soundcup-L - polski debiut ciekawego głośnika