High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Slow Games - oryginalna konsola pozwalająca na jeden ruch na dobę

Gadżety

rss

Slow Games - oryginalna konsola pozwalająca na jeden ruch na dobę

2014.11.22//  J. Kruczek
Konsole do gier przybierają ostatnio różne formy. Dzięki rozwojowi systemu Android pojawiło się kilka bardzo ciekawych mini urządzeń dających możliwość cieszenia się najróżniejszymi grami. Nie zapominajmy o PS4 i Xboxie One oraz mobilnych konsolach PSP czy 3DS.
Isaac Bertran, projektant z Nowego Jorku wpadł na pomysł nieco innej konsoli do gier. Nosi ona nazwie Slow Games i jak na razie powstała w wersji dla trzech tytułów. Te są wzorowane na Mario, Pongu oraz Tetrisie. Czemu tylko te gry i co w konsoli jest wyjątkowego?
Slow Games
Slow Games Slow Games
Slow Games

Slow Games jak widać na zdjęciach jest małą kostką ze światełkami i pojedynczym pstryczkiem z góry. Konsolki nie podłączamy do telewizora, ale gramy z pomocą przedniego panelu z widocznymi białymi punktami świetlnymi. Kolejną ważną cechą jest fakt, że gracz może wykonać jeden ruch na dobę. Takie rozwiązanie ma zmuszać graczy do refleksji.
Zobacz także: Ouya - nowa wersja konsoli debiutuje w USA »W kwestii obsługi, w zależności od wersji sterowanie odbywa się w różnoraki sposób. W Tetrisie klockami steruje się obracając kostkę. W Pongu rusza się malutką wajchą, a w Mario skacze się naciskając przycisk w odpowiednich momentach. Trzeba przyznać, że Slow Games jest ciekawym pomysłem, choć nie wiemy ile osób na świecie chciałoby grać w gry pozwalające wykonać ruch raz na dobę.

Slow Games
Slow Games
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Slow Games - oryginalna konsola pozwalająca na jeden ruch na dobę

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Slow Games - oryginalna konsola pozwalająca na jeden ruch na dobę