High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hegel H160 - debiut rasowego wzmacniacza zintegrowanego

Audio-Video

rss

Hegel H160 - debiut rasowego wzmacniacza zintegrowanego

2014.11.07//  J. Kruczek
Hegel wprowadza do swojej oferty nowy wzmacniacz zintegrowany o oznaczeniu H160. Nowy model zalicza się do grupy urządzeń z górnej półki i ma za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Zobacz także: Marantz AV7702 - przedwzmacniacz z Dolby Atmos »Hegel H160 został wyposażony w wejścia XLR, RCA oraz RCA dla kina domowego. Nie zabrakło wejść cyfrowych oraz jednego koncentrycznego i trzech optycznych. Dzięki zastosowaniu portu USB możemy wzmacniacz podłączyć do komputera.
Hegel H160
Hegel H160 Hegel H160
Hegel H160

Producent zadbał o możliwość pracy w sieci dzięki implementacji portu Ethernet. Istnieje też możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z wykorzystaniem choćby Apple AirPlay. Technologicznie Hegel H160 wykorzystuje sprawdzone rozwiązania firmy. Mamy więc do czynienia z dopracowanym sprzętem o wysokiej jakości.
Zobacz także: Accuphase A-36 - wzmacniacz do zaawansowanych zestawów »Hegel H160 otrzymał również wzmacniacz słuchawkowy, co ucieszy miłośników odcinania się od świata. Producent postawił na wejście słuchawkowe typu jack 6,3 mm. Nowy model obsługuje pasmo przenoszenia 5 Hz - 100 kHz, zaś moc przy 8 Ohm wynosi 150 W na kanał. Wzmacniacz został wyceniony na naszym rynku na 12 999 złotych.
Hegel H160
Hegel H160 Hegel H160
Hegel H160
Hegel H160

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hegel H160 - debiut rasowego wzmacniacza zintegrowanego

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Hegel H160 - debiut rasowego wzmacniacza zintegrowanego