High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG EA9800 - 55-calowy telewizor zadebiutuje w drugiej połowie roku

Audio-Video

rss

LG EA9800 - 55-calowy telewizor zadebiutuje w drugiej połowie roku

2013.04.20//  J. Kruczek
LG zaprezentowało podczas tegorocznych targów CES telewizor OLED o 55-calowym, zakrzywionym ekranie. Model EA9800 wywołał bardzo pozytywne emocje i wiele osób czeka z niecierpliwością na jego premierę. Na debiut będzie trzeba poczekać do drugiej połowy roku.
Zobacz także: Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D »LG EA9800 korzysta z zakrzywionego ekranu, który ma wpłynąć pozytywnie na komfort oglądania. Delikatna krzywizna pozwoli lepiej ogarniać obraz wyświetlany w telewizorze. Producent zapewnia, że krzywizna sprawiła iż wszystkie punkty ekranu są równo oddalone od oczu użytkownika. Pozostaje pytanie, jak taka konstrukcja sprawuje się przy większej ilości osób oglądających telewizor. Nie wszyscy będą siedzieć idealnie na środku.
LG EA9800
LG EA9800 LG EA9800
LG EA9800


Zobacz także: Samsung Smart TV F6000 - linia nowoczesnych telewizorów zadebiutuje w kwietniu »Telewizor ma też oferować bardzo wysoką jakość obrazu. Korzysta on z opatentowanej przez LG technologii WRGB. Wykorzystuje ona białe subpiksele obok standardowych trzech kolorów. Nie zabraknie również obsługi obrazu 3D, co stało się już podstawową cechą nowych odbiorników. 55-calowy OLED będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD 1080p i zostanie zamknięty w bardzo smukłej obudowie. LG zapowiedziało premierę na drugą połowę roku, ale nie zdradziło ceny telewizora. Ta zapewne będzie wysoka.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LG EA9800 - 55-calowy telewizor zadebiutuje w drugiej połowie roku

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   LG EA9800 - 55-calowy telewizor zadebiutuje w drugiej połowie roku