High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów

Komputery i konsole

rss

Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów

2010.11.08//  J. Kruczek
Zewnętrzne nagrywarki DVD cieszą się ciągle dużą popularnością i producenci, co jakiś czas prezentują nowe urządzenia. Problemem takich urządzeń jest wiejąca nuda. Często zewnętrzna nagrywarka to tylko klocek plastiku niewnoszący nic ciekawego do wystroju biura, czy pokoju.
Zobacz także: Panasonic ADA - nośniki wytrzymujące 50 lat »Z rozwiązaniem przychodzi Lite-On, który wypuszcza na rynek nagrywarkę eNAU608. Nazwa nie wróży nić oryginalnego, ale rzeczywistość jest inna. Producent zastosował bardzo prosty zabieg stylistyczny, a dokładniej pozwolił użytkownikom dostosować wygląd nagrywarki. Wszystko za sprawą przezroczystego panelu górnego.
Lite-On eNAU608 Lite-On eNAU608
Lite-On eNAU608 Lite-On eNAU608
Lite-On eNAU608 Lite-On eNAU608


Zobacz także: WD Caviar Green 3 TB - najpojemniejszy dysk świata zadebiutował na rynku »Proces personalizacji jest bardzo prosty. Wystarczy znaleźć interesujące nas zdjęcie, wydrukować je, przyciąć według szablonu i umieścić za górną osłoną. Całość dzięki specjalnej powłoce wygląda jak namalowana na nagrywarce, a urządzenie będzie przyciągało uwagę wszystkich. Nowe DVD pozwala na zapis danych na krążkach z prędkością 8x. Urządzenie pozwala na wypalanie napisów na płytach, a z komputerami współpracuje za pośrednictwem łącza USB 2.0. Nowy Lite-On ma kosztować 59 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Lite-On eNAU608 - zewnętrzna nagrywarka DVD dla indywidualistów