High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Seria G - akcesoria dla graczy wzbogacone o nowe urządzenia

Komputery i konsole

rss

Logitech Seria G - akcesoria dla graczy wzbogacone o nowe urządzenia

2010.08.06//  J. Kruczek
Logitech jest jednym z liderów na polu produkcji sprzętu dla graczy, o czym często przypomina. Producent zdecydował się odświeżyć linię produktów Logitech G, które są ciągle rozwijane tak, aby dostarczyć maksimum funkcjonalności i wrażeń z rozgrywki.
Zobacz także: Platronics GameCom 777 - słuchawki dla graczy z dźwiękiem surround 7.1 »Najnowsza linia G zawiera specjalne słuchawki, mysz oraz klawiaturę, które zostały opracowane z myślą o nowoczesnych grach. Wszystkie trzy urządzenia zostały wyposażone w specjalne przyciski funkcyjne pozwalające na zapisanie najważniejszych komend. Każde z peryferiów zaprojektowano tak, aby oferowało najwyższą ergonomię i wygodę podczas wirtualnych potyczek.
Logitech Seria G Logitech Seria G
Logitech Seria G Logitech Seria G
Logitech Seria G Logitech Seria G

Wireless Gaming Headset G930 to bezprzewodowe słuchawki oferujące system dźwięku 7.1 Dolby Surround. Pozwala to na odtworzenie panoramy dźwięku i szybsze usłyszenie zbliżających się rywali w grach FPP. Dźwięk jest transmitowany bez kompresji, co dodatkowo podnosi efekt. Specjalne okładziny i miękko wyprofilowany pałąk pozwalają na wygodne korzystanie ze słuchawek bez zmęczenie. Urządzenie pozwala na 10 godzin pracy bez ładowania, które można wykonać podczas gry.
Zobacz także: Razer i Blizzard stworzyły linię akcesoriów komputerowych dla fanów StarCraft »Wireless Gaming Mouse G700 została wykonana głównie z myślą o grach MMO, ale precyzja optyki pozwoli też na uzyskanie dobrych osiągów w grach FPP. Mysz wyposażono w 13 przycisków funkcyjnych, które można zaprogramować do wykonywania pojedynczych zadań, jak i do skomplikowanych sekwencji. Przyciski tak wkomponowano w obudowę, aby nie przeszkadzały, gdy nie są używane. Obudowa została specjalnie wyprofilowana, a dołączony do zestawu kabel pozwoli na ładowanie podczas gry.
Zobacz także: Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy »Logitech Gaming Keyboard G510 posiada 18 klawiszy funkcyjnych, działających w trzech trybach. Takie rozwiązanie pozwala na zaprogramowanie 54 różnych funkcji w trakcie gry. Klawiatura monitoruje statystyki gry i systemu, o czym na bieżąco informuje za pomocą wyświetlacza LCD. Urządzenie posiada podświetlenie RGB, które pozwala na dostosowanie kolorów i natężenia do predyspozycji gracza.
Logitech Seria G Logitech Seria G
Logitech Seria G Logitech Seria G
Logitech Seria G Logitech Seria G

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Logitech Seria G - akcesoria dla graczy wzbogacone o nowe urządzenia

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Logitech Seria G - akcesoria dla graczy wzbogacone o nowe urządzenia