High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lumin S1 - zaawansowany odtwarzacz sieciowy za niemal 48 tysięcy złotych

Audio-Video

rss

Lumin S1 - zaawansowany odtwarzacz sieciowy za niemal 48 tysięcy złotych

2014.11.23//  J. Kruczek
Lumin S1 jest nowym odtwarzaczem sieciowym z górnej półki. Mamy tu do czynienia zaawansowanymi rozwiązaniami, które docenią najbardziej wybredni użytkownicy. Cena przeszło 47 tysięcy złotych jasno pokazuje dla kogo jest przeznaczony ten sprzęt.
Zobacz także: CocktailAudio X40 - rozbudowany odtwarzacz wielofunkcyjny »Lumin S1 korzysta z czterech układów ESS SABRE32 9018 do konwersji cyfrowo-analogowej. W ten sposób system oferuje 16 równolegle połączonych konwerterów CA na kanał. Wykorzystanie takiego układu wymagało od producenta przeprojektowania układów elektronicznych i wprowadzenia zmian w zasilaniu. Zewnętrzny zasilacz korzysta teraz z dwóch transformatorów toroidalnych.
Lumin S1
Lumin S1 Lumin S1
Lumin S1

Nowy odtwarzacz może odbierać sygnał przez port Ethernet oraz USB. Producent zadbał o obsługę pików oferujących najwyższą jakość audio. Użytkownicy mogą odtworzyć praktycznie każdy format. W obudowie znalazło się także analogowe wyjścia XLR, RCA oraz cyfrowe wyjścia audio. Nie zabrakło portu HDMI czy wyjścia BNC.
Zobacz także: Yamaha CD-N301 - zaawansowany odtwarzacz CD z opcjami sieciowymi »Lumin S1 jest zgodny z protokołem UPnP AV z rozszerzeniem dla transmisji strumieniowej. Zadbano o odtwarzanie utworów bez przerw i tworzenie list odtwarzania na urządzeniu. Sterować urządzeniem można za pomocą aplikacji na system iOS. Lumin S1 jest dostępny za sugerowaną cenę 47 900 złotych.
Lumin S1
Lumin S1 Lumin S1
Lumin S1
Lumin S1
Lumin S1

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lumin S1 - zaawansowany odtwarzacz sieciowy za niemal 48 tysięcy złotych

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lumin S1 - zaawansowany odtwarzacz sieciowy za niemal 48 tysięcy złotych