High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lumin D1 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających melomanów

Audio-Video

rss

Lumin D1 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających melomanów

2015.03.28//  J. Kruczek
Lumin D1 jest najtańszym odtwarzaczem sieciowym tej marki, ale to nie oznacza, że odbiega jakością od pozostałych. Główne różnice względem droższych modeli to mniejsze wymiary oraz brak łącza HDMI. Producent postawił także na nieco inny zasilacz zewnętrzny.
Zobacz także: Pioneer N-70A i N-50A - nowe odtwarzacze sieciowe »Projektanci umieścili wszystkie układy elektroniczne na jednej płytce i wykorzystali konwertery cyfrowo-analogowe Wolfson WM8741. Wyjścia analogowe są dostępne zarówno w postaci XLR, jak i RCA. Odtwarzacz obsługuje sygnał w wysokiej jakości.
Lumin D1
Lumin D1 Lumin D1
Lumin D1

Lumin D1 może odtwarzać materiały bezpośrednio z sieci za pomocą portu Ethernet. Złącze USB daje możliwość odtwarzania materiałów ze pamięci zewnętrznych. Odtwarzacz bez problemu poradzi sobie z plikami bezstratnymi. Odtwarzacz może być sterowany za pomocą iPada dzięki specjalnej aplikacji na system iOS.
Zobacz także: Astell&Kern AK500N - audiofilski odtwarzacz za 50 tysięcy złotych »Elegancki odtwarzacz został wykonany ze szczotkowanego aluminium. Wszystkie informacje o odtwarzanych plikach odczytamy z czytelnego odtwarzacza. Lumin D1 jest już dostępny na rynku za cenę 9900 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lumin D1 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających melomanów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Lumin D1 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających melomanów