High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Box - tak ma wyglądać konsola studia Slighty Mad

Komputery i konsole

rss

Mad Box - tak ma wyglądać konsola studia Slighty Mad

2019.01.15//  J. Kruczek
Slighty Mad Studios to deweloper znany z gier wyścigowych, jak NFS: Shift oraz Project CARS. Okazuje się, że studio postanowiło zabrać się za produkcję sprzętu gamingowego. I nie było by to może wielkim wydarzeniem, gdyby nie fakt, że firma pracuje nad konsolą do gier.
Zobacz także: Nintendo Switch najszybciej sprzedającą się konsolą na rynku amerykańskim »Mad Box nie będzie zwykłą konsolą PC, jakim mamy wiele. Deweloper zdecydował się pójść na wojnę z Microsoftem i Sony. Zapowiedziano, że nowa konsola będzie bezpośrednio rywalizowała z nowymi generacjami Playstation i Xboxa.
Mad Box
Mad Box Mad Box
Mad Box

Wiele osób podchodziło z dystansem do zapowiedzi. Jednak teraz pokazano zdjęcia obrazujące design konsoli. Urządzenie zawdzięcza swój kształt graczom, którzy podrzucali pomysły i reagowali na koncepcje. W efekcie powstał Mad Box jakiego widzimy na zdjęciach. Studio zapewnia, że o ile mogą zajść drobne modyfikacje wynikające z potrzeb technologicznych to jednak wygląd konsoli ma być możliwie jak najbardziej zbliżony do konceptu.
Zobacz także: Ataribox - nowe informacje o konsoli »Na froncie znalazł się duży wyświetlacz pokazujący w co gramy czy też pełniący rolę paska opcji w odtwarzaczach. Jeżeli Mad Box faktycznie powstanie to zapowiada się interesująca konsola. Premiera ma mieć miejsce za około 3 lata. To oznacza, że na konkrety jeszcze trochę poczekamy.

Mad Box
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Box - tak ma wyglądać konsola studia Slighty Mad

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Box - tak ma wyglądać konsola studia Slighty Mad