High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ dla miłośników wirtualnych bijatyk

Komputery i konsole

rss

Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ dla miłośników wirtualnych bijatyk

2017.03.31//  J. Kruczek
Wśród graczy nie brakuje miłośników bijatyk, zaś każdy prawdziwy fan wie, że bijatyka najlepiej się spisuje na automacie. Te niestety poza Japonią są już rzadkością, ale są na to sposoby.

Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ jest kontrolerem inspirowanym automatami oraz grą Tekken. Producent zrobił wszystko, aby perfekcyjnie oddać klimat automatowej rozgrywki. W kontrolerze użyto joysticka JLF oraz przycisków Sanwa OBSF30. Właśnie te elementy goszczą na panelach automatów.
Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+
Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+
Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+

Cała konstrukcja posiada metalową podstawę dzięki czemu jest bardzo stabilna podczas emocjonującej rozgrywki. Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ jest kompatybilny z PS4 oraz PS3. Marketingowo zaleca się go do nadchodzącej na PS4 Tekken 7. Użytkownicy mogą wybrać model z jednym z dwóch artworków na froncie.
Zobacz także: Pad Recon Tech do Xboxa One - kilka poprawek cenionego kontrolera »Warto podkreślić, że zarówno artwork jak i elementy obudowy można wymieniać. Niestety Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ nie jest dla amatorów o czym świadczy cena wynosząca skromne 1099 złotych. Na powyższym filmie możecie zobaczyć kontroler we wcześniejszej wersji z innymi artworkami.

Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+
Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ dla miłośników wirtualnych bijatyk

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ dla miłośników wirtualnych bijatyk