High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MagInify - system rozpoznawania emocji pomoże telemarketerom

Gadżety

rss

MagInify - system rozpoznawania emocji pomoże telemarketerom

2010.03.26//  J. Kruczek
MagInify to system służący do rozpoznawania emocji rozmówcy podczas rozmowy telefonicznej. Nowa technologia jest na tyle skuteczna, że otrzymała nagrodę People’s Choice Award i niewykluczone, że zostanie wdrożona do produkcji.
Zobacz także: System KDDI namierzy i rozpozna czynności wykonywane przez właściciela danej komórki »Nowa technologia według producenta daje, aż 80% poprawnie rozszyfrowanych emocji rozmówcy. System przetwarza dane i wyświetla na komputerze z około 10-15 sekundowym opóźnieniem informacje o odczuciach osoby znajdującej się na linii. Aktualnie twórcy MagInify pracują nad szybszym przetwarzaniem danych tak, aby śledzenie emocji odbywało się w czasie rzeczywistym. System wychwytuje drgania głosu rozmówcy i dopasowuje je do wzorców odpowiadających danym emocjom.
MagInify MagInify...
MagInify ...system który obnaży...
MagInify ...zamiary rozmówcy


Zobacz także: NEC Tele Scouter - elektroniczny tłumacz pomoże w rozmowie »System został opracowany z myślą o firmach telemarketingowych. Rozpoznanie emocji miałoby pomóc w odpowiednim poprowadzeniu rozmowy i sprawnej sprzedaży. System po dopracowaniu mógłby tez ułatwić pracę na liniach pomocy, czy w placówkach państwowych. Także osoby dzwoniące do takich miejsc mogłyby odszyfrować nastrój rozmówcy. System jest ciągle udoskonalany i niewykluczone, że kiedyś trafi do seryjnej produkcji o ile znajdzie się zainteresowany inwestor. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
MagInify - system rozpoznawania emocji pomoże telemarketerom

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   MagInify - system rozpoznawania emocji pomoże telemarketerom