High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Measy B4A - odtwarzacz multimedialny z Androidem 4.4

Audio-Video

rss

Measy B4A - odtwarzacz multimedialny z Androidem 4.4

2014.06.16//  J. Kruczek
Measy B4A jest niecodziennym odtwarzaczem zamkniętym w obudowie o okrągłym kształcie. Jednak nie samym wyglądem urządzenie przyciąga uwagę. Przede wszystkim oferuje sporo funkcji i możliwości.
Zobacz także: The Little Black Box - interesujący odtwarzacz multimedialny »Prezentowany odtwarzacz powstał z myślą o przejęciu roli multimedialnego centrum rozrywki w domu. Measy B4A pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.4 KitKat co już na wstępie zapowiada bogate możliwości w zakresie aplikacji, gier i opcji sieciowych.
Measy B4A
Measy B4A Measy B4A
Measy B4A

Measy B4A obsługuje funkcję Miracast pozwalającą na wyświetlanie na telewizorze pulpitu podłączonych urządzeń, jak smartfony czy laptopy. Nie zabrakło technologii AirPlay dla urządzeń Apple. Odtwarzacz daje szerokie możliwości połączeń. Na liście znajdziemy WiFi, Bluetooth, Ethernet oraz port podczerwieni. Całość dopełnia optyczne wyjście audio dla zestawów kina domowego.
Zobacz także: Sony FMP-X1 - zaawansowany odtwarzacz Ultra HD »Urządzenie pełni też rolę Hot Spota. Measy B4A korzysta z czterordzeniowego procesora o taktowaniu 2 GHz oraz z ośmiordzeniowego procesora graficznego Mali-450MP Na pokładzie znalazło się 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Dzięki złączu HDMI 1.4b można swobodnie cieszyć się filmami w jakości Ultra HD. Measy B4A zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu za cenę 445 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Measy B4A - odtwarzacz multimedialny z Androidem 4.4

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Measy B4A - odtwarzacz multimedialny z Androidem 4.4