High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft Kinect - nowa nazwa projektu Natal

Komputery i konsole

rss

Microsoft Kinect - nowa nazwa projektu Natal

2010.06.14//  J. Kruczek
Microsoft ujawnił na zamkniętym pokazie podczas targów E3 oficjalną nazwę swojego nowego kontrolera oraz pierwsze gry, które wykorzystają nowa technologię. Od dziś oficjalnie nie istnieje projekt Natal, a w zamian jest kontroler Kinect.
Gigant branży komputerowej od dawna szykował nowy kontroler do swojej konsoli. Xbox 360 otrzyma nowy gadżet w postaci Microsoft Kinect, czyli kontrolera pozwalającego na sterowanie grami za pomocą gestykulacji ciałem. Dokładne szczegóły urządzenia wraz z jego cena i datą rynkowego debiutu zostaną podane na specjalnej konferencji, która odbędzie się w ramach targów E3.
Microsoft Kinect Microsoft Kinect
Microsoft Kinect Microsoft Kinect
Microsoft Kinect Microsoft Kinect


Zobacz także: Playstation Move - Sony zdradziło nazwę i cenę nowego kontrolera »Plotki krążące po kuluarach imprezy w Los Angeles mówią o listopadowej premierze. Nieoficjalnie mówi się też o cenie gadżetu, który ma kosztować 189 dolarów, co byłoby znacznie wyższą kwotą niż wcześniej zakładali analitycy rynkowi. Microsoft Kinect to urządzenie, które za pomocą specjalnej kamery z sensorami odczytuje ruchy gracza i przenosi je do wirtualnego świata. Takie rozwiązanie ma pozwolić na znaczne zwiększenie rozrywki czerpanej z gry na konsoli. Microsoft opublikował już pierwszy film promujący oficjalnie kontroler Kinect.
Zobacz także: Nyko Type Pad - dodatkowa klawiatura do konsoli Nintendo Wii »Podczas zamkniętej prezentacji pokazano też pięć pierwszych gier, które wraz z premierą kontrolera trafią na konsolę Xbox 360. Dance Central to jak sama nazwa wskazuje, gra taneczna. Joy Ride to wyścigi gokartów z Avatarami w roli głównej. Kinectimals pozwoli na wirtualną tresurę dzikich zwierzaków. Kinect Adventures pozwoli na wirtualny spływ pontonem po rwącej rzece. Kinect Sports to mieszanka różnych sportów, które pozwolą powyginać śmiało ciało przed ekranem konsoli. Microsoft Kinect ma otworzyć przed graczami nowe możliwości, które pozwolą na osiągnięcie większych doznań z gry na konsoli.
Microsoft Kinect Microsoft Kinect
Microsoft Kinect Microsoft Kinect
Microsoft Kinect Microsoft Kinect

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Microsoft Kinect - nowa nazwa projektu Natal

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Microsoft Kinect - nowa nazwa projektu Natal