High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Nowy Xbox z napędem Blu-ray i Kinectem 2. Kolejne plotki na temat konsoli Microsoftu

Audio-Video

rss

Nowy Xbox z napędem Blu-ray i Kinectem 2. Kolejne plotki na temat konsoli Microsoftu

2012.01.26//  J. Kruczek
Sony i Microsoft nie zapowiedziały oficjalnie swoich nowych konsol, ale ich powstanie jest już oczywistą sprawą. Z każdym dniem nasilają się też plotki o nowych wersjach stacjonarnych konsol. Najnowsze wieści opublikował serwis Kotaku, który dotarł do źródła znajdującego się blisko producenta.
Według doniesień nowa konsola będzie między innymi wyposażona w napęd Blu-ray, który jest bardziej rozwojowy od leciwego DVD. Ta informacja jest tym bardziej prawdopodobna, ponieważ już teraz gry na Xboxa mają problemy ze zmieszczeniem się na jednej płycie. Co więcej nowe technologie znacznie zwiększą objętość gier, a używanie płyt DVD będzie mocno niewygodne.
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360


Zobacz także: Nintendo Wii U - kolejny przeciek na temat specyfikacji »Obawy budzi informacja o systemie walczącym z używanymi grami. Kontrowersyjny system miałby przyporządkować daną grę do konta na Xbox Live. Korzystanie z używanej gry na innym koncie wymagałoby wykupienia aktywacji. Podobne rozwiązanie można już spotkać na pecetach. Wraz z konsolą miałby zadebiutować Kinect drugiej generacji. Kontroler będzie wyposażony w mocniejsze podzespoły pozwalające na bardziej dokładną kontrolę. Wbrew pierwszym pogłoskom Kinect może nie być zintegrowany z konsolą i nadal będzie dodatkowym gadżetem. Xbox kolejnej generacji miałby być osiem razy mocniejszy od obecnej konsoli, choć te doniesienia są nadal tylko hipotetyczne.
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360
Xbox 360 Xbox 360

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Xbox z napędem Blu-ray i Kinectem 2. Kolejne plotki na temat konsoli Microsoftu
 / 
Komentarze do: Nowy Xbox z napędem Blu-ray i Kinectem...
andrzej_k pisze:

Póki co dobre promo znalazlem na ceneo w ofercie hit.pl. Konsola XBOX 250GB z dwiema grami Crysis i Forza za 929.00 zł. Taniej w takiej konfiguracji nie znalazłem i czekam na wysyłkę ;)

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Nowy Xbox z napędem Blu-ray i Kinectem 2. Kolejne plotki na temat konsoli Microsoftu