High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy

Gadżety

rss

Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy

2017.06.22//  J. Kruczek
Mio MiVue 792 jest rejestratorem samochodowym dla najbardziej wymagających kierowców. Jak zapewnia producent urządzenie przygotowano z myślą o pracy we wszystkich nawet najgorszych warunkach.

Nowy rejestrator korzysta z sensora Sony Starvis, który w połączeniu z sześciowarstwowym obiektywem ma gwarantować dobrą jakość nagrań zarówno w nocy, jak i podczas złych warunków atmosferycznych. Funkcja WDR pozwala rozjaśniać na nagraniach niedoświetlone elementy obrazu.
Mio MiVue 792
Mio MiVue 792 Mio MiVue 792
Mio MiVue 792

Mio MiVue 792 nagrywa obraz Full HD w prędkości 60 klatek na sekundę. Optyka oferuje szeroki kąt widzenia 140 stopni. Moduł WiFi pozwala na łączność ze smartfonem czy komputerami. W przypadku zderzenia rejestrator automatycznie prześle do sparowanego smartfona 20 sekundowe nagranie z wypadku.
Zobacz także: NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym »Gadżet korzysta z modułu GPS, który przypisuje lokalizację nagraniom. Pozwala też dodawać prędkość do nagrań. Warto podkreślić, że na pokładzie znalazł się tryb parkingowy, czyli zapisujący nagranie z ewentualnej kolizji gdy samochód stoi. GPS pozwala także na ostrzeganie przed fotoradarami. Opcjonalnie można sparować rejestrator z czujnikiem do pomiaru ciśnienia i temperatury opon. Mio MiVue 792 zadebiutował za cenę 799 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy