High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Muse M-190L - designerski radiobudzik ze stacją dokującą dla odtwarzaczy MP3

Gadżety

rss

Muse M-190L - designerski radiobudzik ze stacją dokującą dla odtwarzaczy MP3

2010.06.17//  J. Kruczek
Francuska firma Muse jest znana z produkcji niewielkich gadżetów elektronicznych, które znacznie ułatwiają życie i sprawiają je przyjemniejszym. Najnowsze urządzenie firmy to ciekawy radiobudzik, który ma umilić poranne wstawanie.
Zobacz także: Moshi - budzik, który rozmawia i ułatwia życie »Muse M-190L to radiobudzik z lampką nocną, który posiada kilka ciekawych i przydatnych opcji, a przy tym cieszy oko eleganckim designem. Dużym atutem budzika jest narastający alarm stopniowo zwiększający natężenie dźwięku i światła. Takie rozwiązanie umożliwia łagodniejszą pobudkę niż zerwanie się po usłyszeniu tradycyjnego budzika.
Muse M-190L Muse M-190L
Muse M-190L Muse M-190L
Muse M-190L Muse M-190L


Zobacz także: Zamów budzenie u Dartha Vadera »Na przednim panelu urządzenia znajduje się wyświetlacz podświetlany błękitnymi diodami LED, za pomocą którego użytkownik może odczytać godzinę oraz najważniejsze informacje o odsłuchiwanych nagraniach i rozgłośniach radiowych. Muse M-190L może budzić zarówno przygotowanym przez producenta alarmem, jak i ustawioną wcześniej muzyką ze stacji radiowej. Gadżet jak większość produktów Muse pozwala też na podpięcie odtwarzacza MP3, w tym wszystkich produktów firmy Apple. Dzięki temu otrzymujemy mały i stylowy głośnik do odtwarzaczy przenośnych. Nowy radiobudzik powinien zadebiutować na naszym rynku w najbliższym czasie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse M-190L - designerski radiobudzik ze stacją dokującą dla odtwarzaczy MP3

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Muse M-190L - designerski radiobudzik ze stacją dokującą dla odtwarzaczy MP3