High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-712DR - nowe radio samochodowe z odtwarzaczem DVD

Audio-Video

rss

Muse M-712DR - nowe radio samochodowe z odtwarzaczem DVD

2010.05.13//  J. Kruczek
Francuski producent sprzętu audio-video, firma Muse zaprezentowała radio samochodowe z wbudowanym odtwarzaczem DVD. Muse M-712DR oferuje klasyczne opcje radia oraz 7 calowy ekran, na którym można oglądać filmy DVD.
Zobacz także: AIDA - Asystent podróży - nowy gadżet dla automaniaków »Ekran w Muse M-712DR to dotykowy panel LCD, który umożliwia nie tylko oglądanie filmów, ale także sterowanie radiem. Producent zapewnia, że ekran oferuje wysokie rozdzielczości oraz bogatą paletę żywych kolorów. Radio posiada złącze USB oraz porty audio / video IN. Co ciekawe producent postarał się też o czytnik kart SD/MMC, co jest znacznie praktyczniejsze od wystających z radia pendrive'ów wciśniętych w USB.
Muse M-712DR Muse M-712DR
Muse M-712DR Muse M-712DR
Muse M-712DR Muse

Radio zostało wyposażone w system antywstrząsowe ESP, które eliminuje wibracje przenoszone na odczytywaną płytę DVD. Muse M-712DR jest kompleksowym odtwarzaczem multimedialnym odczytującym zarówno płyty CD jak i DVD. Urządzenie odczytuje także pliki video w formacie Dvix.
Zobacz także: Philips PET744 - niebanalne przenośne DVD »Radio posiada dodatkowe złącze pozwalające podłączyć subwoofer oraz tylny monitor. Muse M-712DR trafiło już do sprzedaży w cenie sugerowanej 1199 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ZenFone Max Pro M1 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Muse M-712DR - nowe radio samochodowe z odtwarzaczem DVD

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Muse M-712DR - nowe radio samochodowe z odtwarzaczem DVD