High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch - prezentacja konsoli u Jimmy'ego Fallona

Komputery i konsole

rss

Nintendo Switch - prezentacja konsoli u Jimmy'ego Fallona

2016.12.09//  J. Kruczek
Nintendo Switch zostało oficjalnie zapowiedziane po czym producent nabrał wody w usta. Japońska marka zdecydowała nie publikować nowych informacji do stycznia 2017 roku, ale tę decyzję zmieniła.

Nowa konsola została bowiem nieco szerzej zaprezentowana w czasie ostatniego odcinka show Jimmy'ego Fallona. W czasie programu zaprezentowano najpierw mobilną grę Super Mario Run, po czym odsłonięto Nintendo Switch i pokazano na nim grywalną wersję The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
Nintendo Switch
Nintendo Switch Nintendo Switch
Nintendo Switch

Na początku konsola spoczywała w stacji dokującej, ale pod koniec prezentacji pokazano, jak się sprawuje w trybie handhelda. Sam pokaz nie wprowadził nic nowego do wiedzy na temat sprzętu. Jednak po jego emisji pojawiły się informacje, że Nintendo Switch ma być wydajniejszy niż PS4 i nieco słabszy od PS4 Pro.
Zobacz także: PlayStation 4 Pro - konsola Sony na sterydach »To by oznaczało, że wcześniejsze plotki się nie potwierdzą. Mówiono bowiem, że Nintendo Switch będzie mocniejszy od Xboxa One, ale nie dorówna PS4. Tak czy inaczej prawdę poznamy dopiero w styczniu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nintendo Switch - prezentacja konsoli u Jimmy'ego Fallona

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nintendo Switch - prezentacja konsoli u Jimmy'ego Fallona