High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Nowoczesne etui i pedał muzyczny dla iPada

Gadżety

rss

Nowoczesne etui i pedał muzyczny dla iPada

2011.06.26//  J. Kruczek
Na rynku, co chwilę debiutują nowe akcesoria przeznaczone dla iPada. Dziś prezentujemy dwa pomysłowe gadżety, które zwiększają funkcjonalność tabletu Apple. Pierwszy z nich to funkcjonalne etui, zaś drugi przybrał postać gitarowego pedału współpracującego z iPadem.
Zobacz także: JBL OnBeat - stacja dokująca z dobrym audio do urządzeń Apple »Zacznijmy od bardziej typowego gadżetu. Etui Voltaric Spark Tablet to praktyczne etui, które pozwala bezpiecznie przenosić tablet. Na pokładzie znalazł się panel słoneczny, który pozwala ładować iPada podczas przenoszenia i użytkowania. Urządzenie pozwala naładować iPada do pełna w 10 godzin, zaś godzinne doładowanie pozwala na godzinę odtwarzania filmu.
DigiTech Pedalboard iPB-10 DigiTech Pedalboard iPB-10
Etui Voltaric Spark Tablet Etui Voltaric Spark Tablet
Etui Voltaric Spark Tablet Etui Voltaric Spark Tablet

Na pokładzie znalazły się dwa porty USB, które pozwalają na zasilanie także innych urządzeń, więc przy okazji można zasilić smartfona, czy odtwarzacz MP3. W razie braku słońca możemy naładować akumulatory etui za pomocą USB, po czym energię przekażemy do iPada. Cenę ustalono na 299 dolarów.
Zobacz także: Korg Wavedrum Mini - mobilna perkusja dla miłośników dobrego rytmu »Drugi gadżet jest przeznaczony dla fanów gry na gitarze. DigiTech Pedalboard iPB-10 to pedał wzorowany na tych znanych z gitar elektrycznych. Gadżet pozwala na tworzenie muzyki przy współpracy ze specjalnym oprogramowaniem. Na pokładzie znalazły się też klawisze do modyfikowania dźwięku. Cena urządzenia wynosi zawrotne 700 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowoczesne etui i pedał muzyczny dla iPada

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Nowoczesne etui i pedał muzyczny dla iPada