High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic DMP-BD85 - nowy odtwarzacz Blu-Ray z obsługą WiFi trafił do sklepów

Audio-Video

rss

Panasonic DMP-BD85 - nowy odtwarzacz Blu-Ray z obsługą WiFi trafił do sklepów

2010.03.09//  J. Kruczek
Panasonic wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy odtwarzacz Blu-Ray z opcjami odtwarzacz sieciowego. Urządzenie pozwala nie tylko na odtwarzanie filmów z płyt ale także na bezprzewodowe odtwarzanie filmów z sieci dzięki modułowi WiFi i systemowi DLNA.
Zobacz także: Linn Majik DS-I, odtwarzacz sieciowy za 14000 zł »Panasonic DMP-BD85 wyposażono w procesor obrazu PHL Reference Chroma Plus oraz w profesjonalne dekodery audio, Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio Essential. Odtwarzacz obsługuje system dźwięku 7.1, a za reprodukcję kolorów odpowiada technologia Adaptive Chroma Upsumpling. Najważniejszą zaletą nowego odtwarzacza jest wbudowany moduł WiFi, dzięki niemu użytkownik może połączyć urządzenie z siecią i odtwarzać pliki multimedialne z komputera i internetu.
Panasonic DMP-BD85 Panasonic DMP-BD85
Panasonic DMP-BD85 Panasonic DMP-BD85
Panasonic DMP-BD85 Panasonic DMP-BD85

Obsługa WiFi pozwala także na korzystanie z usługi Viera Cast, opracowanej przez Panasonic, pozwalającej na obsługę serwisów internetowych, takich jak YouTube, Picassa czy Eursport. Dodatkowo wbudowana technologia DLNA pozwala na bezproblemową integrację DMP-BD85 z domową siecią. Odtwarzacz idealnie nadaje się, jako baza do stworzenia profesjonalnego kina domowego. Za najnowszy odtwarzacz Blu-Ray od Panasonic przyjdzie zapłacić niespełna 1500 złotych co nie jest wygórowaną ceną za możliwości jakie oferuje urządzenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Panasonic DMP-BD85 - nowy odtwarzacz Blu-Ray z obsługą WiFi trafił do sklepów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Panasonic DMP-BD85 - nowy odtwarzacz Blu-Ray z obsługą WiFi trafił do sklepów