High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon DBP-2012UD - odtwarzacz 3D Blu-ray do budowy profesjonalnego kina

Audio-Video

rss

Denon DBP-2012UD - odtwarzacz 3D Blu-ray do budowy profesjonalnego kina

2011.01.29//  J. Kruczek
Denon DBP-2012UD to najnowszy odtwarzacz 3D Blu-ray, który łączy w sobie możliwości tradycyjnego odtwarzacza i uniwersalnego urządzenia multimedialnego. Wszystko zapakowane w elegancką obudowę skrywającą najnowsze zdobycze technologii.
Zobacz także: Harman Kardon BDS 800 - kompaktowy zestaw kina domowego »Nowy odtwarzacz został oparty konstrukcyjnie o modele z najwyższej półki DBP-4010UD i DVD-A1UD. Oznacza to, że urządzenie oferuje najwyższe standardy dźwięku i obrazu. Użytkownicy będą mogli korzystać również z multimediów dostępnych przez sieć. Standard DLNA pozwala na uzyskiwanie szybkiego dostępu do urządzeń podpiętych w domowej sieci.
Denon DBP-2012UD Denon DBP-2012UD
Denon DBP-2012UD Denon DBP-2012UD
Denon DBP-2012UD Denon DBP-2012UD

Producent wykorzystał przy projekcie procesor graficzny high-bit Anchor Bay Technologies VRS, który zapewnia maksymalne wyciśnięcie jakości z płyt Blu-ray i DVD. Denon DBP-2012UD posiada dodatkowo oddzielne obwody audio i video, co minimalizuje niepożądane zakłócenia w sygnale. Urządzenie oferuje wyjście analogowe 7.1 z pełnym dekodowaniem Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.
Zobacz także: Samsung BD-C8500 - odtwarzacz Blu-ray z pojemnym dyskiem twardym »Dodatkowo na pokładzie znajdziemy dedykowane dwukanałowe analogowe wyjście audio. Producent zapewnia, że odtwarzacz pozwoli na odtwarzanie większości plików multimedialnych. Denon DBP-2012UD będzie dostępny od marca bieżącego roku w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i srebrnej. Niestety nie znamy jeszcze ceny nowego odtwarzacza.

Denon DBP-2012UD Denon DBP-2012UD
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Denon DBP-2012UD - odtwarzacz 3D Blu-ray do budowy profesjonalnego kina

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Denon DBP-2012UD - odtwarzacz 3D Blu-ray do budowy profesjonalnego kina