High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe

Audio-Video

rss

Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe

2010.07.22//  J. Kruczek
Philips zaprezentował nowy zestaw kina domowego, które zostało tak skonstruowane, aby wypełnić całe pomieszczenie dźwiękiem wysokiej jakości. Philips 360 Sound posiada kolumny satelitarne wyposażone w trzy głośniki, z których jeden emituje dźwięk na wprost a pozostałe na boki.
Zobacz także: Pioneer HTP-FS500 i HTP-600, nowe kina domowe już na rynku »Nowe kino domowe pozwala na odczyt płyt Blu-ray oraz DVD. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne oraz pliki video dostępne z urządzeń przenośnych jak odtwarzacze MP3 i MP4 czy z telefonów komórkowych. Producent przewidział tez podłączenie dla modułu WiFi USB, które pozwala na czerpanie materiałów multimedialnych bezpośrednio z sieci.
Philips 360 Sound Philips 360 Sound
Philips 360 Sound Philips 360 Sound
Philips 360 Sound Odtwarzacze Philips

Producent zapewnia, ze nowy zestaw jest bardzo ekologiczny dzięki niskiemu poborowi energii. Zestaw został skonstruowany z wykorzystaniem masy makulaturowej oraz barwników roślinnych. Dodatkowo zestaw nie powinien sprawić problemów w obsłudze, dzięki multimedialnej instrukcji dodanej do urządzenia.
Zobacz także: Loewe Individual Mediacenter - nowoczesne centrum multimedialne w domu »Najciekawszym rozwiązaniem są jednak głośniki, które emitują dźwięk we wszystkich kierunkach. Takie rozwiązanie ma pozwolić na dokładne wypełnienie pomieszczenia dźwiękiem. Niestety nie znamy jeszcze ceny nowego zestawu, który już niedługo powinien zagościć na sklepowych półkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe