High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D z funkcjami sieciowymi

Audio-Video

rss

Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D z funkcjami sieciowymi

2011.03.31//  J. Kruczek
Philips zaprezentował nowa linię odtwarzaczy Blu-ray, które zostały wyposażone w technologię Smart TV. Dzięki temu systemowi użytkownicy otrzymają możliwość wyświetlania na telewizorze treści internetowych i multimedialnych pochodzących z komputera, tabletu czy smartfona.
Zobacz także: Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi »Odtwarzacze z serii 7000 będą też wyposażone w system CinemaPerfect HD, który będzie czuwał nad wysoką jakością wyświetlanych materiałów. System między innymi poprawia jakość filmów z płyt DVD, co pozwala na odtwarzanie starszych filmów w jakości Full HD. Urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów z płyt Blu-ray 3D i zapewnia współpracę z telewizorami wspierającymi trójwymiar. Na liście złączy znalazł się oprócz HDMI, wielokanałowe analogowe wyjście audio 7.1. Nie zabrakło dekoderów dźwięku HD: Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio.
Philips BDP 7600 Philips BDP 7600
Philips BDP 7600 Philips BDP
Philips BDP 7600 Philips BDP


Zobacz także: Onkyo BD-SP308 - nowy odtwarzacz Blu-ray wkracza do Polski »Philips BDP 7600 otrzymał kartę WiFi, która pozwala na bezprzewodowy kontakt z urządzeniami mobilnymi i komputerami. Sterowanie odtwarzaczem odbywa się za pomocą pilota bądź smartfonów. Urządzenie współpracuje zarówno z Androidem, jak i systemem iOS. Odtwarzacz zadebiutuje w maju bieżącego roku w sugerowanej cenie 899 złotych. Producent zapowiedział też coś, dla mniej wymagających użytkowników. Odtwarzacz BDP 3200 uzupełni linię tańszych odtwarzaczy i będzie posiadał okrojone opcje względem 7600. Urządzenie zadebiutuje również w maju i będzie kosztowało 349 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D z funkcjami sieciowymi
 / 
Komentarze do: Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz...
Jotgie pisze:

Mimo, że jest na zdjęciach nic nie napisaliście o modelu 7300, który będzie miał wszystko co 7600 z wyjątkiem CinemaPerfect HD i będzie dokładnie o 2 stóey tańszy.

 / 
Komentarze do: Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz...
jabi30 pisze:

7300 nie ma CinemaPerfect HD a to dużo zmienia, filmy wygladaja duzo lepiej, dlatego kupiłem 7600 ;) - kozacki sprzet tak naprawde. nawet slabej jakosci DivX duzo lepiej wygladaja

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Philips BDP 7600 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D z funkcjami sieciowymi