High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi

Audio-Video

rss

Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi

2010.08.09//  J. Kruczek
Yamaha BD-S667 to nowoczesny odtwarzacz Blu-ray stworzony z myślą o współpracy z najnowszą linią amplitunerów firmy. Nowe urządzenie pozwala na wszechstronne zastosowanie w zakresie odtwarzania plików multimedialnych w wysokiej jakości.
Zobacz także: Panasonic DMP-BDT100 - nowy odtwarzacz Blu-ray 3D trafi na rynek »Nowy odtwarzacz może obsługiwać nie tylko płyty Blu-ray i DVD, ale także został wyposażony w opcje sieciowe. Dzięki podłączeniu do internetu i domowej sieci, użytkownik otrzymuje dostęp do zasobów cyfrowych multimediów. W łatwy sposób można odtwarzać filmy i muzykę z komputera, czy bezpośrednio z sieci internetowej, za pośrednictwem specjalnych serwisów.
Yamaha BD-S667 Yamaha BD-S667
Yamaha BD-S667 Yamaha BD-S667
Yamaha BD-S667 Yamaha BD-S667

Yamaha BD-S667 posiada funkcję BonusView, która umożliwia wyświetlenie dwóch równoległych obrazów pochodzących z różnych źródeł. Dzięki temu każdy może się cieszyć meczem ulubionej drużyny, gdy równocześnie małżonka ogląda swój babski program. Funkcja BD-Live daje dostęp do serwisów tematycznych, z których można pobierać treści multimedialne. Yamaha BD-S667 w zamierzeniu ma spełniać funkcję domowego centrum multimedialnego, a nie tylko zwykłego odtwarzacza.
Zobacz także: Plextor PX-B120U - mobilny odtwarzacz Blu-ray na USB »Producent zapewnia, ze najnowsze dekodde3ry audio-video oferują obraz i dźwięk w najwyższej jakości, a dodatkowe usprawnienia programowe mają wycisnąć maksimum rozrywki z urządzenia. Nowy odtwarzacz powinien stopniowo pojawiać się w sklepach ze sprzętem RTV.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi