High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer BDP-170 - odtwarzacz Blu-ray dla wymagających

Audio-Video

rss

Pioneer BDP-170 - odtwarzacz Blu-ray dla wymagających

2014.05.19//  J. Kruczek
Pioneer zaprezentował nowy zaawansowany odtwarzacz Blu-ray o nazwie BDP-170. Nowy model oferuje nie tylko możliwość odtwarzania płyt wszelkiej maści, ale też posiada łączność WiFi co daje dostęp do opcji sieciowych i strumieniowania materiałów.
Zobacz także: Yamaha zapowiada premierę odtwarzacza BD-S677 »Pioneer BDP-170 może się pochwalić certyfikatem DLNA co daje dostęp do treści z wszystkich urządzeń w sieci domowej. Producent zadbał też o funkcję "Send to TV" pozwalającej przesyłać filmy z YouTube bezpośrednio na telewizor.
Pioneer BDP-170
Pioneer BDP-170 Pioneer BDP-170
Pioneer BDP-170

Oczywiście najważniejszą funkcją jest odtwarzanie płyt. I tu będziemy mogli odtwarzać wszystkie możliwe formaty. Nie mogło zabraknąć odtwarzania materiałów 3D. Miłośnicy muzyki mogą liczyć na obsługę najważniejszych kodeków i systemów dźwięku.
Zobacz także: Samsung BD-H8500 - odtwarzacz Bly-ray z górnej półki debiutuje w Polsce »Pioneer BDP-170 może się pochwalić obsługą formatów 3GP, FLV, MPEG, AVI i WMV, a także FLAC, WMA, MP3, MKV oraz DivX + HD. Odtwarzacz może być kontrolowany za pomocą urządzeń mobilnych. Pioneer BDP-170 powinien się już pojawiać na naszym rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pioneer BDP-170 - odtwarzacz Blu-ray dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Pioneer BDP-170 - odtwarzacz Blu-ray dla wymagających