High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Pioneer DreamBook T14 - ciekawy ultrabook z dotykowym ekranym

Komputery i konsole

rss

Pioneer DreamBook T14 - ciekawy ultrabook z dotykowym ekranym

2012.12.12//  J. Kruczek
Pioneer DreamBook T14 ma być bardzo wydajnym i smukłym komputerem dla mobilnych użytkowników. Producent chwali się smukłą konst6rukcją i dużą wydajnością. Patrząc na specyfikacje mamy faktycznie do czynienia z dość interesującym laptopem.
Zobacz także: Samsung Serii 5 ULTRA T - nowoczesny ultrabook z systemem Windows 8 »Przede wszystkim producent wykorzystał 14-calową matrycę o rozdzielczości 1366x768 pikseli. Wykorzystują ona panel dotykowy, który pozwoli na swobodną obsługę Windowsa 8. Rolę serca przejmą procesory Intel Core trzeciej generacji w wersjach i3, i5 oraz i7. Na pokładzie znajdzie się maksymalnie 8 GB pamięci RAM. Niestety w kwestii grafiki użytkownik będzie skazany na zintegrowany układ Intel HD 4000.
Pioneer DreamBook T14 Pioneer DreamBook T14
Pioneer DreamBook T14 Pioneer DreamBook
Pioneer DreamBook T14 Pioneer DreamBook


Zobacz także: ASUS VivoBook U38DT - nowy ultrabook z kartą Radeon HD 8850M »Użytkownik będzie mógł wybierać miedzy dyskami twardymi i nośnikami SSD. Łączność zapewniają moduły WiFi, Bluetooth i klasyczny port Ethernet. Nie zabrakło portów USB, HDMI i VGA, a całość uzupełnia czytnik kart pamięci 3-w-1. W obudowie znajdziemy dwie kamery, a w kwestii sytemu będzie można wybierać między Windowsem 7 i 8, co się przełoży na cenę. Te zaś zaczynają się od 646 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pioneer DreamBook T14 - ciekawy ultrabook z dotykowym ekranym

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Pioneer DreamBook T14 - ciekawy ultrabook z dotykowym ekranym