High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet CRUDE - mały głośnik przypominający wzmacniacz gitarowy

Audio-Video

rss

Platinet CRUDE - mały głośnik przypominający wzmacniacz gitarowy

2018.07.23//  J. Kruczek
Platinet w ostatnim czasie prężnie działa na rynku bezprzewodowych głośników. Marka zaprezentowała kolejny interesujący model jakim jest CRUDE. Tym razem głośnik przybrał formę przypominającą miniaturowy wzmacniacz gitarowy.
Zobacz także: Harman Kardon Onyx Studio 4 - stylowy glośnik bezprzewodowy »Platinet CRUDE korzysta z dwóch głośników o mocy 15 W każdy. Producent zapewnia, że udało się uzyskać bardzo czysty i nienaganny dźwięk. Użytkownik może przesyłać muzykę zarówno za pośrednictwem modułu Bluetooth, jak i z pomocą portów USB czy AUX.
Platinet CRUDE
Platinet CRUDE Platinet CRUDE
Platinet CRUDE


Zobacz także: Creative Omni - ciekawy głośnik na polskim rynku »Głośnik wykorzystuje akumulator o pojemności 5400 mAh. Według producenta ma on zapewnić do kilkunastu godzin nieprzerwanej pracy. Nowy model prezentuje się bardzo ciekawie i z pewnością trafi w gusta miłośników muzyki i sprzętu muzycznego. Taka mała replika wzmacniacza świetnie zaprezentuje się na biurku czy szafce. Platinet CRUDE zadebiutował na naszym rynku w cenie 299,90 złotych.

Platinet CRUDE
Platinet CRUDE
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition - debiut mocnego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet CRUDE - mały głośnik przypominający wzmacniacz gitarowy

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet CRUDE - mały głośnik przypominający wzmacniacz gitarowy