High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet PMGQ10B - bezprzewodowy głośnik z radiobudzikiem i ładowarką do smartfonów

Audio-Video

rss

Platinet PMGQ10B - bezprzewodowy głośnik z radiobudzikiem i ładowarką do smartfonów

2018.04.09//  J. Kruczek
Platinet PMGQ10B udowadnia, że głośnik bezprzewodowy może posiadać wiele interesujących funkcji. Producent zdecydował się w niewielkim gadżecie zamknąć kilka ciekawych sprzętów.
Zobacz także: Ferguson i300 - ciekawe radio debiutuje w Polsce »I tak Platinet PMGQ10B jest głośnikiem Bluetooth z opcją parowania przez NFC. A do tego posiada funkcję radiobudzika, termometru, zestawu głośnomówiącego oraz ładowarki bezprzewodowej. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o łącznej mocy 10 W. Muzykę można odtwarzać z radia FM oraz bezprzewodowo przez Bluetooth i przewodowo przez złącze mini jack.
Platinet PMGQ10B
Platinet PMGQ10B Platinet PMGQ10B
Platinet PMGQ10B


Zobacz także: Scansonic DA310 - rozbudowane radio z odtwarzaczem CD »Front zakrywa w większości ekran LED z regulacją jasności. Na nim odczytamy godzinę, temperaturę w pomieszczeniu czy częstotliwość odtwarzanej stacji radiowej. Oczywiście pozwala on też na ustawienie godziny dla budzika. Platinet PMGQ10B pozwala również na prowadzenie rozmów w formie zestawu głośnomówiącego. Wisienką na torcie jest ładowarka indukcyjna Quick Charge. Smartfony nie obsługujące takiej technologii naładujemy przez złącze USB. Platinet PMGQ10B trafił na rynek w cenie około 260 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Platinet PMGQ10B - bezprzewodowy głośnik z radiobudzikiem i ładowarką do smartfonów

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Platinet PMGQ10B - bezprzewodowy głośnik z radiobudzikiem i ładowarką do smartfonów