High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor Vivitek D945VX zadebiutował na rynku

Audio-Video

rss

Projektor Vivitek D945VX zadebiutował na rynku

2010.07.27//  J. Kruczek
Projektor Vivitek D945VX wkroczył na nasz rynek i ma za zadanie kontynuować sukcesy modelu D940VX. Nowe urządzenie oferuje komunikację w sieci LAN, dzięki czemu może być sterowane z dowolnego komputera znajdującego się w sieci.
Zobacz także: BenQ W1000 - kolejny projektor Full HD »Producent wyposażył nowy projektor w możliwości szybkiego włączania i wyłączania, którym dodatkowo sprzyja spadek poboru mocy w trybie stand-by do poniżej 1W. Vivitek D945VX jest projektorem instalacyjnym wykonanym w technologii DLP. Urządzenie charakteryzuje jasność 4500 ANSI lumenów oraz kontrast 2400:1. Port HDMI pozwala na projekcję obrazu pochodzącego z urządzeń innych niż komputery znajdujące się w sieci.
Vivitek D945VX Vivitek D945VX
Vivitek D945VX Vivitek D945VX
Vivitek D945VX Vivitek D945VX


Zobacz także: Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD »Producent zadbał o łatwy system wymiany lampy, dzięki otwieranemu panelowi górnemu. Wykorzystanie sieci LAN pozwala nie tylko na wybranie źródła obrazu, ale także na informacje e-mail o ewentualnej awarii. Producent zapewnia też, ze Vivitek D945VX może działać bez przerwy nie budząc przy tym obaw o utratę jakości, czy uszkodzenie sprzętu. Projektor trafił do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 5499 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Projektor Vivitek D945VX zadebiutował na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Projektor Vivitek D945VX zadebiutował na rynku