High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD

Audio-Video

rss

Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD

2009.04.18//  Rafał Bednarz
Kino domowe z prawdziwego zdarzenia nie może się obejść bez projektora. Obraz który on wyświetla najbliższy jest wrażeniom znanym z prawdziwego kina.

Jeszcze do niedawna, posiadanie projektora wiązało się z wydaniem naprawdę sporej kasy. Jednak w ciągu ostatniego roku dokonał się w tej materii spory przełom. Projektory HD Ready są w zasięgu portfela sporej grupy kinomaniaków. Sukcesywnie również spadają ceny modeli Full HD.

Samsung SP-A800B Samsung SP-A800B
Samsung SP-A900B
W ostatnich dniach Samsung zaprezentował aż 8 nowych modeli projektorów. Nas najbardziej interesują modele A800B i A900B, które dedykowane są do kina domowego. Są to topowe modele oferujące znakomite parametry. Ma to oczywiście przełożenie na cenę tych cacuszek. Musimy się liczyć z wydatkiem około 10,000$. Zbudowane są one w technologii DLP. Oferują one kotrast odpowiednio 10000:1 i 12000:1, oraz jasność 1000 ANSI lumenów.
Cena jak widzicie jest niemal zaporowa. Może zatem model A400B oferujący obraz HD Ready i kontrast 2500:1 okaże się bardziej sensownym zakupem? Tutaj musimy liczyć się z wydatkiem 1500$. Też nie jest to zbyt tanio. Konkurencja jest w tej kwestii bardziej dla klientów łaskawa. Na razie chyba podziękujemy Samsungowi i damy zarobić konkurencji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Samsung


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung SP-A800B i SP-A900B - nowe projektory Full HD