High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh WG-5 GPS - aparat odporny na wszystko

Foto

rss

Ricoh WG-5 GPS - aparat odporny na wszystko

2015.02.12//  J. Kruczek
WG-5 GPS jest kolejną ewolucją pancernych aparatów marki Ricoh. Nowy model może zostać upuszczony z wysokości 2 metrów oraz będzie towarzyszył użytkownikowi pod wodą. Wszelkie warunki atmosferyczne nie zrobią na nim wrażenia, a temperatury mogą sięgać ekstremalnych wartości.
Zobacz także: Easypix aquapix W1400 Active do robienia "selfie" pod wodą »Ricoh WG-5 GPS otrzymał matrycę CMOS BSI o rozdzielczości 16 Mpix. Producent wyposażył nowy model w obiektyw o jasności f/2,0 i pokryciu 25-100 mm. Aparat korzysta z mechanicznej stabilizacji matrycy, co w połączeniu z sześcioma diodami LED daje doskonałe narzędzie do fotografii makro.
Ricoh WG-5 GPS
Ricoh WG-5 GPS Ricoh WG-5 GPS
Ricoh WG-5 GPS


Zobacz także: Olympus Tough TG-3 - kolejna ewolucja pancernego aparatu »Nowy aparat daje możliwość rejestrowania filmów w jakości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. W obudowie znalazł się ekran 3-calowy LCD o szerokich kątach widzenia. Producent zainstalował w oprogramowaniu 12 różnych filtrów wspomagających wykonywanie zdjęć. Bateria aparatu ma zapewniać wykonanie około 240 fotografii. Ricoh WG-5 GPS zadebiutował w Wielkiej Brytanii za cenę 259,99 funtów. Data polskiego debiutu nie jest jeszcze znana.
Ricoh WG-5 GPS
Ricoh WG-5 GPS Ricoh WG-5 GPS
Ricoh WG-5 GPS

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ricoh WG-5 GPS - aparat odporny na wszystko

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Ricoh WG-5 GPS - aparat odporny na wszystko