High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Von - smartfon działający obsługiwany głosem i wstrząsami

Telefony

rss

Von - smartfon działający obsługiwany głosem i wstrząsami

2011.07.13//  J. Kruczek
Mac Funamizu zaprezentował koncepcyjny telefon Von, którego obsługa spokojnie może zostać nazwana innowacyjną. W dzisiejszych czasach ciężko pokazać coś nowego, a każdy kolejny smartfon powiela tylko pomysły konkurencji. Von z pewnością jest czymś nowym.
Zobacz także: Fujitsu F-o22 - pachnący telefon idealnym prezentem dla Twojej partnerki »Większość smartfonów posiada możliwość obsługi komend głosowych, ale są one ograniczone do podyktowania tekstu, albo wybrania numeru. Von opiera się głównie na komendach głosowych i ruchowych. Najważniejsze gesty to pukanie i potrząsanie, a za ich pomocą przejrzymy większość funkcji telefonu.
Von Von
Von Von
Von Von


Zobacz także: Tag Heuer Link Phone - smartfon w skórze aligatora »Jedną z ciekawszych opcji będzie możliwość wystukania rytmu na obudowie, który telefon przeanalizuje i odnajdzie w pamięci odpowiedni utwór muzyczny. W ten sposób bez konieczności przeszukiwania menu odtworzymy każdą ulubioną muzykę zapisaną na telefonie. Koncept jest bardzo ciekawy, ale pod względem praktycznym bardziej się przysłuży osobom niewidzącym. Mimo wszystko Von, jeśli wejdzie do sprzedaży to będzie ciekawą propozycją dla chcących się wyróżnić. Pozostaje czekać na rozwój projektu i liczyć na to, że Von trafi do sprzedaży.

Von Von
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Von - smartfon działający obsługiwany głosem i wstrząsami

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Von - smartfon działający obsługiwany głosem i wstrząsami