High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SanDisk Connect - nowoczesny pendrive z wbudowanym WiFi

Komputery i konsole

rss

SanDisk Connect - nowoczesny pendrive z wbudowanym WiFi

2014.01.08//  J. Kruczek
SanDisk Connect mają w bardzo efektywny sposób rozwiązać problem małej ilości pamięci urządzeń mobilnych. Mamy tu do czynienia z pendrive'ami łączącymi się z urządzeniami nie tylko za pomocą interfejsu USB. Pozwalają one także na połączenie bezprzewodowe.
Zobacz także: Uninting U Disk - koncepcyjny system pamięci USB »Prezentowane pamięci przenośne posiadają wbudowane moduły WiFi. Współpracują one bez problemu z urządzeniami mobilnymi korzystającymi z systemów Android 2.3 i nowszym oraz iOS 5 i nowszym. Współpraca z komputerami nie będzie też problemem. Każdy pecet czy laptop będzie mógł korzystać z dodatkowej przestrzeni.
SanDisk Connect
SanDisk Connect SanDisk Connect
SanDisk Connect


Zobacz także: iTwin - bezpieczne przesyłanie danych między komputerami »Bardzo przydatną cechą jest możliwość równoczesnego sparowania z ośmioma urządzeniami. Dzięki temu pendrive może być ciągle dostępny dla wszystkich domowników, czy współpracowników. SanDisk Connect posiada wymiary 70,8x21,3x11,4 mm. Dzięki wbudowanej baterii pamięć może być połączona z siecią przez około 4 godziny. Ładowanie odbywa się przez połączenie USB. Na rynek trafią modele 16, 32 oraz 64 GB. Ten ostatni wariant wyceniono na 99 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SanDisk Connect - nowoczesny pendrive z wbudowanym WiFi

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SanDisk Connect - nowoczesny pendrive z wbudowanym WiFi