High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp GX-BT7 - efektowny głośnik z rozsuwaną konstrukcją

Audio-Video

rss

Sharp GX-BT7 - efektowny głośnik z rozsuwaną konstrukcją

2013.09.30//  J. Kruczek
Sharp GX-BT7 jest z pozoru zwykłym głośnikiem bezprzewodowym w systemie 2.1. Jednak producent zadbał o bardzo interesująca konstrukcję, która sprawia, że nowy model można nazwać wyjątkowym. Wszystko za sprawą głośników rozsuwających się po włączeniu urządzenia. Do tego dochodzi efektowne podświetlenie przykuwające wzrok.
Zobacz także: Challenger OG04 i Enterprise OG05 - nowe głośniki od firmy Platinet »Nowy zestaw audio może się pochwalić mocą 20 W. Oprócz standardowych głośników zamontowano w nim podwójny subwoofer, którego membrany zostały umieszczone na końcach obudowy. Wspomniane wyżej podświetlenie może zostać zintegrowane z odtwarzaną muzyką, co doprowadza do migania diod LED w rytm odtwarzanej muzyki.
Sharp GX-BT7
Sharp GX-BT7 Sharp GX-BT7
Sharp GX-BT7


Zobacz także: Sharp GX-BT7 - efektowny głośnik z rozsuwaną konstrukcją »Oczywiście główną formą komunikacji głośnika z innymi urządzeniami jest łączność Bluetooth. Jednak producent zadbał również o moduł NFC oraz możliwość łączenia się za pośrednictwem przewodu USB. Zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 10 metrów, co w zupełności wystarczy. Co ważne Sharp GX-BT7 będzie bez problemów współpracował z urządzeniami Apple oraz tymi wyposażonymi w Androida. Nowy zestaw audio jest już dostępny na rynku, a jego cena została wyznaczona na 549 złotych.

Sharp GX-BT7
Sharp GX-BT7
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sharp GX-BT7 - efektowny głośnik z rozsuwaną konstrukcją

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sharp GX-BT7 - efektowny głośnik z rozsuwaną konstrukcją